Date of publication: 03-10-2018

ROTRA

XI Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA

14-16 V 2019

Kombi, vany, pojazdy specjalne, naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe i zabudowy wywrotcze – to i wiele innych premierowych rozwiązań dla branży transportu użytkowego zaprezentowane zostanie podczas kolejnej edycji targów ROTRA. Wszystkich entuzjastów ciężkich czterech kółek zapraszamy do Kielc już od 8 do 10 maja. 

W ramach konglomeratu imprez poświęconych drogownictwu corocznie odbędą się  Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA , Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego - AUTOSTRADA POLSKA i  Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD.  Rokrocznie, wystawa zajmuje ponad  30 000 metrów kwadratowych powierzchni i gromadzi przeszło 400 firm z 20 krajów świata. Wydarzenia przyciągają do kieleckiego ośrodka wystawienniczo-kongresowego ponad 14.000 gości.

rotra W programie tegorocznej edycji targów, znalazły się seminaria, konferencje i debaty.  „Nowoczesna diagnostyka i naprawy nawierzchni drogowych” to wydarzenie organizowane przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów. W ramach wystawy, odbędzie się również seminarium „Bezpieczeństwo techniczne maszyn budowlanych i pojazdów” organizowane przez Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych. Jak co roku Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego oraz Targi Kielce zapraszają na „Salon Kruszyw”. Jest to przedsięwzięcie, które znajdziemy w programie targów od 2012 roku. Inicjatywa ma na celu integrację firm – z szeroko pojętej branży pozyskania, przeróbki, transportu i wykorzystania kruszyw – prezentujących się na targach  w Kielcach, a także osób i firm nie uczestniczących w targach. W ramach Salonu poruszane są aktualne problemy branży. Infrastruktura drogowo-kolejowa – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość – to kolejny temat w programie targów. Zostanie przedstawiony przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP w Kielcach.

Miłą tradycją tragów stał się konkurs operatorów maszyn budowlanych „ BIG BAU MASTER ”. Kolejna, piąta już edycja upłynie pod znakiem zmagań najlepszych operatorów z całej polski. Podczas targów odbędą się pokazy dynamiczne sprzętu budowlanego na terenie zewnętrznym oraz „Żywy Serwis” na stoisku Przeglądu Oponiarskiego.                        

Rotra jak co roku stwarza przestrzeń do branżowych spotkań, na stoiskach podpisywane są międzynarodowe umowy i kontrakty, a w trakcie targów nawiązują się długofalowe relacje biznesowe.

Source: https://www.targikielce.pl  
See also:
 • 2019

  International Exhibition and Scientific Conference Health 2019" in Ashgabat, Turkmenistan, 20-22 July , 2019


 • 2019

  Turkmentel - International Exhibition for Telecom and IT Industry" in Ashgabat, Turkmenistan, 10-12 October 2019.


 • 2019

  "Turkmen Energetika" Exhibition in Ashgabat, Turkmenistan, 12-14 September 2019...


 • 2019

  11th International Exhibition "Turkmen Construction 2019".Ashgabat on August 28-30, 2019.


 • 2019

  Oil and Gas Turkmenistan 2019" Exhibition in Ashgabad, Turkmenistan, 22-24 October, 2019.


 • 30.09-03.10 2019

  POLAGRA FOOD the biggest food exhibition in Central and Eastern Europe...


Help needed ?

If you have not found the desired product, company, service or the searching results are not satisfactory for you, do not hesitate to contact us and tell what you are looking for or what you need. We will send your inquiry directly to the interested companies.

Write to us

X

Please be advised that we process personal data and use cookies in the scope described in the Privacy Policy.