Ograniczają Cię długie terminy płatności ? Potrzebujesz dodatkowego kapitału ? Twoi partnerzy wydłużają terminy płatności? Korzystasz ze skonta ? Skorzystaj z możliwości jakie może dać Ci faktoring dedykowany dla branży TSL, producentów i eksporterów!

Co otrzymasz w ramach współpracy FAKTORINGOWEJ? :

  • będziesz otrzymywał należności z faktur zaraz po ich wystawieniu
  • dostosujesz swój poziom finansowania do własnych potrzeb, nawet wybijając się nad poziom zdolności kredytowej
  • zwiększysz bezpieczeństwo prowadzenia działalności poprzez wsparcie prawne
  • odciążysz dział monitoringu rozliczeń z kontrahentami
  • zweryfikujesz swoich partnerów pod kątem wiarygodności przed podjęciem współpracy
  • zdywersyfikujesz swój portfel finansowania działalności
  • nie obciążysz swojego bilansu, zamienisz swoje należności na środki pieniężne co pozytywnie wpłynie na ocenę przedsiębiorstwa

Faktorem jest firma IFIS Finance Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy ul.Wspólnej 62 z kapitałem zakładowym w wysokości 47mln zł. Spółka należący do BANCA IFIS - grupy kapitałowej notowanej na giełdzie Borsa Italiana z kapitalizacją 2mld EUR. IFIS Finance specjalizuje się tylko i wyłącznie w usługach faktoringu, które świadczy na rynku Polskim nieprzerwanie od 1999r.

Zapewniamy profejonalne doradztwo oraz obsługę z zakresu faktoringu.

Chcesz dowiedzieć się więcej i otrzymać bezpłatną ofertę ? Zostaw kontakt, a w ciągu 24h nasz zespół skontaktuje się z Tobą i udzieli potrzebnych informacji !

  • /

* Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.), informuję, iż administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest IFIS Finance Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-684) przy ul. Wspólna 62. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane będą udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Help needed ?

If you have not found the desired product, company, service or the searching results are not satisfactory for you, do not hesitate to contact us and tell what you are looking for or what you need. We will send your inquiry directly to the interested companies.

Write to us

X

Please be advised that we process personal data and use cookies in the scope described in the Privacy Policy.