Date of publication: 23-05-2019

Targi Lotnicze AVIATION EXPO - 27-28 IX 2019

Blisko 40 tysięcy nowych samolotów powstanie w ciągu najbliższych 20 lat – tak zakładają prognozy globalnego rynku lotniczego.

Polski przemysł lotniczy może mieć w tym swój znaczący udział i to szansa dla wielu krajowych producentów branży. Już teraz specjaliści oceniają, że w każdym z latających samolotów jest przynajmniej jedna część wyprodukowana w naszym kraju. Innowacyjność branży, rozwój Klastrów Lotniczych w Polsce, dynamicznie wzrastający rynek dronów – już same te fakty sprawiają, że przemysł lotniczy stał się ogromną szansą dla polskich firm. Targi Kielce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom producentów i odbiorców produktów oraz usług rynku lotniczego, rozszerzając formułę dotychczasowych Targów Lotnictwa Lekkiego.  Od 27 do 28 września 2019 zapraszają na targi AVIATION EXPO.

To wydarzenie skierowane do przedstawicieli lotniczej branży, a targi prezentować będą wyspecjalizowane technologie, produkty i usługi stosowane w szeroko pojętym lotnictwie.

 – Chcemy z nową formułą dotrzeć do klienta branżowego, który w Targach Kielce ma znaleźć wszystko, co związane jest z rynkiem lotniczym – mówi Damian Kudaka, menedżer targów AVIATION EXPO w Targach Kielce. - Szybka budowa Portu Lotniczego Radom Sadków, która stała się faktem, by rozładować ruch lotniczy odbywający się poprzez port Chopina w Warszawie, sprawia, że lokalizacja branżowej wystawy w Targach Kielce – drugim ośrodku wystawienniczym w Europie Środkowo-Wschodniej, doskonale skomunikowanym z Radomiem, jest bardzo wygodna. 

aviation expo - targi dla rynku lotniczego Znaczącą rolę w rozwoju rynku lotniczego w Polsce odgrywa produkcja sprzętu i rozmaitych urządzeń, związanych nie tylko z takimi samolotami rejsowymi jak Boeing czy Airbus, ale również z samolotami ultralekkimi do prywatnego użytku czy wyposażeniem lotnisk. Wiele wyprodukowanych w Polsce elementów samolotów lub ich wyposażenia trafia na rynki lotnicze USA, Niemiec, Kanady, Włoch czy nawet Korei Płd  i innych państw – dodaje menager.  - Poza tym już w samej Polsce rocznie rejestruje się blisko 30 samolotów lekkich, do wykorzystania prywatnego lub dla firm. Polska stała się największym rynkiem zbytu dla wszelkich usług dotyczących branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Producenci z naszego regionu kontynentu właśnie w Targach Kielce mają możliwość prezentacji własnej oferty, podkreślający tym samym siłę i wysoką specjalizację całej branży lotniczej. 

Kogo spotkamy w Targach Kielce we wrześniu?

Rozszerzając spektrum prezentacji rynku lotniczego, Targi Kielce zapraszają na wystawę, która prezentuje nie tylko lotnictwo lekkie - od małych samolotów, paralotni, śmigłowców, wiatrakowców, szybowców, silników i napędów plecakowych, trajek paralotniowych, lotni, motolotni, spadochronów, co można było oglądać podczas ostatnich edycji Targów Lotnictwa Lekkiego i Paragiełdy. Teraz do tej gamy dołącza awionika, systemy lotniskowe, nawigacyjne, systemy świetlne ILS do obsługi dużych lotnisk pasażerskich.  Szansą dla producentów przemysłu lotniczego w najbliższych latach jest dynamiczna rozbudowa polskiej infrastruktury lotniskowej.

lotnictwo na targach lotniczych aviation expo w targach kielce Podczas targów AVIATION EXPO 2019 w Kielcach swoje miejsce znajdą także szkoły, aerokluby oraz stowarzyszenia i organizacje. Jako wystawców znajdziemy również właścicieli lotnisk i lądowisk, lotnicze zakłady remontowe. Nie może zabraknąć wydawnictw branżowych i portali.
Ważne konferencje podczas AVIATION EXPO

Poza częścią wystawienniczą targów AVIATION EXPO atutem wystawy w Kielcach będą: międzynarodowa konferencja poświęcona nowoczesnym technologiom oraz statkom bezzałogowym zorganizowana przy współpracy z Kancelarią SSW Pragmatic Solutions i Joanną Wieczorek, znanym ekspertem prawa lotniczego. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć na elitarne grono profesjonalistów branży lotnictwa lekkiego zebrane w jednym miejscu – w Targach Kielce podczas AVIATION EXPO 2019.


Zapraszamy na targi lotnicze do Kielc 27-28 września 2019.

Source: https://www.targikielce.pl  
See also:
 • 2019

  International Exhibition and Scientific Conference Health 2019" in Ashgabat, Turkmenistan, 20-22 July , 2019


 • 2019

  Turkmentel - International Exhibition for Telecom and IT Industry" in Ashgabat, Turkmenistan, 10-12 October 2019.


 • 2019

  "Turkmen Energetika" Exhibition in Ashgabat, Turkmenistan, 12-14 September 2019...


 • 2019

  11th International Exhibition "Turkmen Construction 2019".Ashgabat on August 28-30, 2019.


 • 2019

  Oil and Gas Turkmenistan 2019" Exhibition in Ashgabad, Turkmenistan, 22-24 October, 2019.


 • 30.09-03.10 2019

  POLAGRA FOOD the biggest food exhibition in Central and Eastern Europe...


Help needed ?

If you have not found the desired product, company, service or the searching results are not satisfactory for you, do not hesitate to contact us and tell what you are looking for or what you need. We will send your inquiry directly to the interested companies.

Write to us

X

Please be advised that we process personal data and use cookies in the scope described in the Privacy Policy.