Scania nowej generacji w ZTE

Pierwszy egzemplarz samochodu Scania nowej generacji zasilił flotę ZTE. Pierwszy ale nie ostatni, gdyż jeszcze w tym roku będą kolejne. Nowy model Scania zbiera bardzo pozytywne opinie od samej premiery. Efektem tego jest tytuł „International Truck of the Year 2017”. Z tym większą ciekawością pierwszy egzemplarz nowego modelu będzie testowany w ZTE, aby sprawdzić jak poradzi sobie w transportach ponadnormatywnych. Więcej o nowej Scanii z serii S można przeczytać tutaj.

Nowa Scania ZTE zostanie zaprezentowana w nowej odsłonie graficznej już w dniach 20.09.2018 - 27.09.2018 na targach IAA w Hanowerze. Zapraszamy na stanowisko firmy Demarko Special Trailers.

O ZTE PL:

Specjalizujemy się w przewozie ładunków ciężkich, ponadgabarytowych oraz specjalnych. Zapewniamy pełną obsługę transportu na terenie całej Unii Europejskiej, Skandynawii i Ukrainy. Organizujemy zezwolenia specjalne, pilotaże w kraju, za granicą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy zrealizować najbardziej skomplikowane przewozy. Przewozimy: maszyny budowlane, elementy długie, zbiorniki, konstrukcje stalowe, przęsła, mosty.